Select language
Germany  Polish
Stop translation
SportClubRank
Strona główna
Załóż konto klubowe
Znajdź klub
Tu gramy - dołącz do nas !!
Klub Tenisowy Giszowiec
Ośrodek Sportowy DEMO (rezerwacje)
Logowanie administratora

SportClubRank dla organizacji i związków sportowych

SportClubRank posiada specjalny typ konta dedykowany dla organizacji i związków sportowych. Konto organizacji jest bezpłatne. Korzystając z niego organizacja ma dostęp do funkcji umożliwiających :

  • prowadzenie centralnej bazy zawodników i wyników
  • prowadzenie wielu rankingów równocześnie np. w kategoriach wiekowych
  • organizację lig i cyklów turniejów rankingowych

Serwis może być wykorzystywany zarówno dla sportu wyczynowego jak i amatorsko/rekreacyjnego.

Centralna baza zawodników i wyników

Baza zawiera dane osobowe zawodników, archiwum rozegranych meczy i wyników turniejów oraz historię rankingów. W bazie pamiętane są również informacje o licencjach zawodniczych, opłatach członkowskich, przynależności klubowej itp. Wszystkie turnieje są rozgrywane z wykorzystaniem centralnej bazy zawodników dzięki czemu import wyników i naliczanie rankingów są automatyczne.

Rankingi

Serwis pozawala na prowadzenie wielu rankingów równocześnie np. kobiety/mężczyżni, wg kategorii wiekowej oraz innych kryteriów (np. singiel/debel w tenisie). Rankingi naliczane są automatycznie według zdefiniowanych reguł na podstawie wyników turniejów.

Turnieje

Zazwyczaj turnieje naliczane do klasyfikacji rankingowych organizowane są przez zrzeszone w orgnizacji kluby na ich obiektach sportowych. Organizacja na swoim koncie tworzy harmonogram turniejów np. na najbliższy rok i przypisuje ich organizację poszczególnym klubom. Weryfikacja list startowych, rozstawienia wg rankingów, generowanie drabinek turniejowych, kojarzenie par i wprowadzanie wyników meczy realizowane są na kontach klubów w SportClubRank. Po zakończeniu turnieju wyniki dostępne są na koncie organizacji. Okresowo organizacja uruchomia funkcję uaktualnienia rankingów zawodników za wyniki zakończonych turniejów.

Gdy klub organizujący turniej nie korzysta z serwisu SportClubRank istnieje możliwość wprowadzania wyników turniejów lub samej punktacji rankingowej przez organizację.

Zapraszamy do współpracy

Konto organizacji jest bezpłatne. Opłaty abonamentowe pobierane są jedynie od tych klubów, które rozgrywają więcej niż 10 turniejów przydzielonych im przez organizację w ciągu roku lub wykorzystują swoje konto do organizacji rozgrywek wewnątrzklubowych dla swoich klientów (turnieje nie przydzielone przez oragnizację) dla więcej niż 20 zawodników. Każdy klub ma dwumiesięczny bezpłatny okres użytkowania konta o pełnej funkcjonalności.

Za wdrożenie serwisu SportClubRank w każdym klubie organizacja otrzymuje 50-procentową prowizję od wartości abonamentu klubu. Zobacz cennik kont dla klubów.

Jeśli są Państwo zainteresowani założeniem konta organizacji prosimy o kontakt. Zapraszamy do współpracy !


SportClubRank.pl

Marek Podłowski
admin@sportclubrank.com
tel (48) 606-372-056


 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu