Select language
Germany  Polish
Stop translation
SportClubRank
Strona główna
Załóż konto klubowe
Znajdź klub
Tu gramy - dołącz do nas !!
Klub Tenisowy Giszowiec
Ośrodek Sportowy DEMO (rezerwacje)
Logowanie administratora

Ranking Grand Prix - cykl turniejów pucharowych » zobacz

Grand Prix to cykl turniejów rozgrywanych systemem pucharowym (przegrywający odpada). W każdym z turniejów zawodnicy zdobywają punkty uzależnione od osiągniętego wyniku, ilości startujących zawodników oraz rangi turnieju. W rankingu grandprix sumuje się punkty zdobyte w poszczególnych turniejach oraz punkty zdobyte w turnieju masters. Zazwyczaj zawodnicy, którzy odpadną w pierwszej rundzie turnieju lub ze względu na ograniczoną ilość miejsc w drabince nie kwalifikowali się do turnieju głównego startują w turnieju pocieszenia.

Ranking Challenge » zobacz

Idea rankingu polega na tym, że zawodnicy z niższych pozycji wyzwają na mecze zawodników zajmujących np. do 3 pozycji wyżej. W przypadku zwycięstwa zawodnika wyzywającego wskakuje on na pozycję zawodnika pokonanego spychając go jednocześnie oraz zawodników z miejsc pomiędzy wyzywającym a broniącym o jedną pozycję. Zaletą tego rankingu jest to, że częstotliwość rozgrywania meczy zależy tylko i wyłącznie od samych uczestników. Każdy gra tyle na ile ma czasu i chęci.

Turniej Szwajcarski » zobacz

System szwajcarski idealnie nadaje się do zorganizowania całosezonowej ligii dla grupy kilkudziesięciu zawodników o bardzo zróżnicowanym poziomie gry. Na przykład : 30 zawodników, 10 rund w sezonie, dwa tygodnie na rozegranie rundy. Algorytm kojarzeń zawodników w kolejnych rundach turnieju zapewnia, że mecze rozgrywane są zawsze pomiędzy przeciwnikami o zbliżonej sile gry.

Rezerwacje internetowe » zobacz

Zobacz w jaki sposób Twoi klienci mogą dokonywać rezerwacji poprzez internet.

Konfiguracja rezerwacji dla ośrodka sportowego » zobacz

Prezentacja pokazuje krok po korku jak skonfigurować rezerwacje dla ośrodka sportowego posiadającego korty do squasha, korty tenisowe halowe i ziemne oraz wielofunkcyjne boisko. Każdy z obiektów posiada własny grafik i reguły rezerwacji.

 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu