KORTY GISZOWIEC KATOWICE
Katowice ul.Pszczyńska 10 obok centrali Getin Bank (mapka) tel.663-913-111.
Rekreacja, turnieje i liga amatorska, treningi indywidualne, szkółka dla dzieci. Nawierzchnia ziemna, osiem kortów, dwa oświetlone. Zapraszamy !!

Select language
Germany  Polish
Stop translation
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora
Pomoc
Klub
Zawodnik
Wieści klubowe
2012-05-15
Zgłoszenia
Rezerwacje
Mecze
Challenge
2012-06-25
ELO Open
2014-08-07
Grand Prix 2012
2012-10-08
Test
2018-03-09
Liga letnia 2014
2017-11-29
Turnieje zakończone

TO JEST BANER

Zawodnicy z zaległymi meczami opóźniający rozgrywki
ZawodnikMeczyNajbliższy terminOstani mecz /
Dni temu
Sławomir Głębowicz112012-07-092014-07-141495
Roman Nowacki92012-07-272014-07-141495
Adam Kulczycki82012-10-112014-06-291510
Robert Król72012-08-082013-06-011903
Wojciech Musiał72012-07-152014-07-141495
Witold Krawczyk72012-11-072014-07-301479
Mirosław Kocot62012-07-152014-07-281481
Marek Huchel62012-10-112014-07-301479
Sebastian Ćwik62012-08-082014-06-271512
Krzysztof Wroński62012-07-152013-05-211914
Marcin Nagórski62012-08-282012-08-142194
Adam Tkaczewski62012-08-282014-06-121527
Waldemar Górniewski62012-08-092012-09-102167
Andrzej Ziajka52012-07-272013-05-261909
Piotr Skórski52012-08-082013-05-211914
Grzegorz Otworowski52012-09-032014-07-191490
Dariusz Michalski52012-07-092013-05-181917
Mieczysław Siuciak52012-08-302014-08-071471
Rafał Tkaczewski52012-07-272013-07-231851
Arkadiusz Sobieraj52012-10-262014-07-191490
Krystian Luksa42012-08-082014-08-071471
Eugeniusz Frank42013-09-272014-07-111498
Klaudiusz Czarniak42012-07-272012-08-032205
Łukasz Ćwik42012-07-272012-09-302147
Jerzy Kempski42012-08-082012-09-222155
Stanisław Górecki42012-08-282012-08-312177
Przemysław Wigłasz42012-07-152012-08-312177
Dariusz Sośnierz42012-08-302014-08-071471
Mariusz Palka42012-08-082013-05-311904
Piotr Mądry42012-08-082014-06-261513
Marek Rusinek42012-08-092012-09-102167
Damian Tokarz32012-08-08
Grzegorz Rygioł32012-10-262013-06-281876
Jacek Bocian32012-10-112011-10-102503
Dariusz Nowakowski32012-07-272013-10-031779
Jarosław Giejc 32012-09-032012-09-062171
Marek Podłowski32012-08-122012-10-152132
Tomasz Miczkowski32013-06-022013-09-051807
Wiesław Kowalczyk32012-08-082012-06-192250
Wiesław Toniak32012-11-072014-06-291510
Leszek Grzomba 32012-11-072013-09-051807
Marcin Niewczas32013-08-102014-06-291510
Jakub Kapuścik22013-08-102013-08-271816
Andrzej Duch22012-07-272012-09-052172
Marcin Piskorski22012-09-032012-10-152132
Usunięty22012-08-282013-09-031809
Adam Knieć22012-11-072014-07-281481
Tomasz Pol22013-09-022014-08-071471
Michał Bijan22012-07-272013-08-271816
Ireneusz Wroński22012-11-072013-08-211822
Grzegorz Nowakowski22012-08-082013-09-031809
Chris Huang22013-08-102013-07-231851
Andrzej Rosół12012-10-112013-09-081804
Piotr Klepacki12012-08-122012-07-262213
Mirosław Sobczak12013-09-022012-06-052264
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu