KORTY GISZOWIEC KATOWICE
Katowice ul.Pszczyńska 10 obok centrali Getin Bank (mapka) tel.663-913-111.
Rekreacja, turnieje i liga amatorska, treningi indywidualne, szkółka dla dzieci. Nawierzchnia ziemna, osiem kortów, dwa oświetlone. Zapraszamy !!

Select language
Germany  Polish
Stop translation
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora
Pomoc
Klub
Zawodnik
Wieści klubowe
2012-05-15
Zgłoszenia
Rezerwacje
Mecze
Challenge
2012-06-25
ELO Open
2014-08-07
Grand Prix 2012
2012-10-08
Test
2018-03-09
Liga letnia 2014
2017-11-29
Turnieje zakończone

TO JEST BANER

Zawodnicy z zaległymi meczami opóźniający rozgrywki
ZawodnikMeczyNajbliższy terminOstani mecz /
Dni temu
Sławomir Głębowicz112012-07-092014-07-141377
Roman Nowacki92012-07-272014-07-141377
Adam Kulczycki82012-10-112014-06-291392
Robert Król72012-08-082013-06-011785
Wojciech Musiał72012-07-152014-07-141377
Witold Krawczyk72012-11-072014-07-301361
Mirosław Kocot62012-07-152014-07-281363
Marek Huchel62012-10-112014-07-301361
Sebastian Ćwik62012-08-082014-06-271394
Krzysztof Wroński62012-07-152013-05-211796
Marcin Nagórski62012-08-282012-08-142076
Adam Tkaczewski62012-08-282014-06-121409
Waldemar Górniewski62012-08-092012-09-102049
Andrzej Ziajka52012-07-272013-05-261791
Piotr Skórski52012-08-082013-05-211796
Grzegorz Otworowski52012-09-032014-07-191372
Dariusz Michalski52012-07-092013-05-181799
Mieczysław Siuciak52012-08-302014-08-071353
Rafał Tkaczewski52012-07-272013-07-231733
Arkadiusz Sobieraj52012-10-262014-07-191372
Piotr Mądry42012-08-082014-06-261395
Marek Rusinek42012-08-092012-09-102049
Krystian Luksa42012-08-082014-08-071353
Eugeniusz Frank42013-09-272014-07-111380
Klaudiusz Czarniak42012-07-272012-08-032087
Łukasz Ćwik42012-07-272012-09-302029
Jerzy Kempski42012-08-082012-09-222037
Stanisław Górecki42012-08-282012-08-312059
Przemysław Wigłasz42012-07-152012-08-312059
Dariusz Sośnierz42012-08-302014-08-071353
Mariusz Palka42012-08-082013-05-311786
Marcin Niewczas32013-08-102014-06-291392
Damian Tokarz32012-08-08
Grzegorz Rygioł32012-10-262013-06-281758
Jacek Bocian32012-10-112011-10-102385
Dariusz Nowakowski32012-07-272013-10-031661
Jarosław Giejc 32012-09-032012-09-062053
Marek Podłowski32012-08-122012-10-152014
Tomasz Miczkowski32013-06-022013-09-051689
Wiesław Kowalczyk32012-08-082012-06-192132
Wiesław Toniak32012-11-072014-06-291392
Leszek Grzomba 32012-11-072013-09-051689
Jakub Kapuścik22013-08-102013-08-271698
Andrzej Duch22012-07-272012-09-052054
Marcin Piskorski22012-09-032012-10-152014
Usunięty22012-08-282013-09-031691
Adam Knieć22012-11-072014-07-281363
Tomasz Pol22013-09-022014-08-071353
Michał Bijan22012-07-272013-08-271698
Ireneusz Wroński22012-11-072013-08-211704
Grzegorz Nowakowski22012-08-082013-09-031691
Chris Huang22013-08-102013-07-231733
Mirosław Sobczak12013-09-022012-06-052146
Andrzej Rosół12012-10-112013-09-081686
Piotr Klepacki12012-08-122012-07-262095
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu