KORTY GISZOWIEC KATOWICE
Katowice ul.Pszczyńska 10 obok centrali Getin Bank (mapka) tel.663-913-111.
Rekreacja, turnieje i liga amatorska, treningi indywidualne, szkółka dla dzieci. Nawierzchnia ziemna, osiem kortów, dwa oświetlone. Zapraszamy !!

Select language
Germany  Polish
Stop translation
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora
Pomoc
Klub
Zawodnik
Wieści klubowe
2012-05-15
Zgłoszenia
Rezerwacje
Mecze
Challenge
2012-06-25
ELO Open
2014-08-07
Grand Prix 2012
2012-10-08
Test
2018-03-09
Liga letnia 2014
2017-11-29
Turnieje zakończone

TO JEST BANER

Zawodnicy z zaległymi meczami opóźniający rozgrywki
ZawodnikMeczyNajbliższy terminOstani mecz /
Dni temu
Sławomir Głębowicz112012-07-092014-07-141745
Roman Nowacki92012-07-272014-07-141745
Adam Kulczycki82012-10-112014-06-291760
Wojciech Musiał72012-07-152014-07-141745
Witold Krawczyk72012-11-072014-07-301729
Robert Król72012-08-082013-06-012153
Marek Huchel62012-10-112014-07-301729
Sebastian Ćwik62012-08-082014-06-271762
Krzysztof Wroński62012-07-152013-05-212164
Marcin Nagórski62012-08-282012-08-142444
Adam Tkaczewski62012-08-282014-06-121777
Waldemar Górniewski62012-08-092012-09-102417
Mirosław Kocot62012-07-152014-07-281731
Piotr Skórski52012-08-082013-05-212164
Grzegorz Otworowski52012-09-032014-07-191740
Dariusz Michalski52012-07-092013-05-182167
Mieczysław Siuciak52012-08-302014-08-071721
Rafał Tkaczewski52012-07-272013-07-232101
Arkadiusz Sobieraj52012-10-262014-07-191740
Andrzej Ziajka52012-07-272013-05-262159
Eugeniusz Frank42013-09-272014-07-111748
Klaudiusz Czarniak42012-07-272012-08-032455
Łukasz Ćwik42012-07-272012-09-302397
Jerzy Kempski42012-08-082012-09-222405
Stanisław Górecki42012-08-282012-08-312427
Przemysław Wigłasz42012-07-152012-08-312427
Dariusz Sośnierz42012-08-302014-08-071721
Mariusz Palka42012-08-082013-05-312154
Piotr Mądry42012-08-082014-06-261763
Marek Rusinek42012-08-092012-09-102417
Krystian Luksa42012-08-082014-08-071721
Damian Tokarz32012-08-08
Grzegorz Rygioł32012-10-262013-06-282126
Jacek Bocian32012-10-112011-10-102753
Dariusz Nowakowski32012-07-272013-10-032029
Jarosław Giejc 32012-09-032012-09-062421
Marek Podłowski32012-08-122012-10-152382
Tomasz Miczkowski32013-06-022013-09-052057
Wiesław Kowalczyk32012-08-082012-06-192500
Wiesław Toniak32012-11-072014-06-291760
Leszek Grzomba 32012-11-072013-09-052057
Marcin Niewczas32013-08-102014-06-291760
Adam Knieć22012-11-072014-07-281731
Tomasz Pol22013-09-022014-08-071721
Michał Bijan22012-07-272013-08-272066
Ireneusz Wroński22012-11-072013-08-212072
Grzegorz Nowakowski22012-08-082013-09-032059
Chris Huang22013-08-102013-07-232101
Jakub Kapuścik22013-08-102013-08-272066
Andrzej Duch22012-07-272012-09-052422
Marcin Piskorski22012-09-032012-10-152382
Usunięty22012-08-282013-09-032059
Andrzej Rosół12012-10-112013-09-082054
Piotr Klepacki12012-08-122012-07-262463
Mirosław Sobczak12013-09-022012-06-052514
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu