KORTY GISZOWIEC KATOWICE
Katowice ul.Pszczyńska 10 obok centrali Getin Bank (mapka) tel.663-913-111.
Rekreacja, turnieje i liga amatorska, treningi indywidualne, szkółka dla dzieci. Nawierzchnia ziemna, osiem kortów, dwa oświetlone. Zapraszamy !!

Select language
Germany  Polish
Stop translation
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora
Pomoc
Klub
Zawodnik
Wieści klubowe
2012-05-15
Zgłoszenia
Rezerwacje
Mecze
Challenge
2012-06-25
ELO Open
2014-08-07
Grand Prix 2012
2012-10-08
Test
2018-03-09
Liga letnia 2014
2017-11-29
Turnieje zakończone

TO JEST BANER

Zawodnicy z zaległymi meczami opóźniający rozgrywki
ZawodnikMeczyNajbliższy terminOstani mecz /
Dni temu
Sławomir Głębowicz112012-07-092014-07-141947
Roman Nowacki92012-07-272014-07-141947
Adam Kulczycki82012-10-112014-06-291962
Wojciech Musiał72012-07-152014-07-141947
Witold Krawczyk72012-11-072014-07-301931
Robert Król72012-08-082013-06-012355
Marek Huchel62012-10-112014-07-301931
Sebastian Ćwik62012-08-082014-06-271964
Krzysztof Wroński62012-07-152013-05-212366
Marcin Nagórski62012-08-282012-08-142646
Adam Tkaczewski62012-08-282014-06-121979
Waldemar Górniewski62012-08-092012-09-102619
Mirosław Kocot62012-07-152014-07-281933
Piotr Skórski52012-08-082013-05-212366
Grzegorz Otworowski52012-09-032014-07-191942
Dariusz Michalski52012-07-092013-05-182369
Mieczysław Siuciak52012-08-302014-08-071923
Rafał Tkaczewski52012-07-272013-07-232303
Arkadiusz Sobieraj52012-10-262014-07-191942
Andrzej Ziajka52012-07-272013-05-262361
Eugeniusz Frank42013-09-272014-07-111950
Klaudiusz Czarniak42012-07-272012-08-032657
Łukasz Ćwik42012-07-272012-09-302599
Jerzy Kempski42012-08-082012-09-222607
Stanisław Górecki42012-08-282012-08-312629
Przemysław Wigłasz42012-07-152012-08-312629
Dariusz Sośnierz42012-08-302014-08-071923
Mariusz Palka42012-08-082013-05-312356
Piotr Mądry42012-08-082014-06-261965
Marek Rusinek42012-08-092012-09-102619
Krystian Luksa42012-08-082014-08-071923
Damian Tokarz32012-08-08
Grzegorz Rygioł32012-10-262013-06-282328
Jacek Bocian32012-10-112011-10-102955
Dariusz Nowakowski32012-07-272013-10-032231
Jarosław Giejc 32012-09-032012-09-062623
Marek Podłowski32012-08-122012-10-152584
Tomasz Miczkowski32013-06-022013-09-052259
Wiesław Kowalczyk32012-08-082012-06-192702
Wiesław Toniak32012-11-072014-06-291962
Leszek Grzomba 32012-11-072013-09-052259
Marcin Niewczas32013-08-102014-06-291962
Adam Knieć22012-11-072014-07-281933
Tomasz Pol22013-09-022014-08-071923
Michał Bijan22012-07-272013-08-272268
Ireneusz Wroński22012-11-072013-08-212274
Grzegorz Nowakowski22012-08-082013-09-032261
Chris Huang22013-08-102013-07-232303
Jakub Kapuścik22013-08-102013-08-272268
Andrzej Duch22012-07-272012-09-052624
Marcin Piskorski22012-09-032012-10-152584
Usunięty22012-08-282013-09-032261
Andrzej Rosół12012-10-112013-09-082256
Piotr Klepacki12012-08-122012-07-262665
Mirosław Sobczak12013-09-022012-06-052716
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu