KORTY GISZOWIEC KATOWICE
Katowice ul.Pszczyńska 10 obok centrali Getin Bank (mapka) tel.663-913-111.
Rekreacja, turnieje i liga amatorska, treningi indywidualne, szkółka dla dzieci. Nawierzchnia ziemna, osiem kortów, dwa oświetlone. Zapraszamy !!

Select language
Germany  Polish
Stop translation
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora
Pomoc
Klub
Zawodnik
Wieści klubowe
2012-05-15
Zgłoszenia
Rezerwacje
Mecze
Challenge
2012-06-25
ELO Open
2014-08-07
Grand Prix 2012
2012-10-08
Test
2018-03-09
Liga letnia 2014
2017-11-29
Turnieje zakończone

TO JEST BANER

Zawodnicy z zaległymi meczami opóźniający rozgrywki
ZawodnikMeczyNajbliższy terminOstani mecz /
Dni temu
Sławomir Głębowicz112012-07-092014-07-141679
Roman Nowacki92012-07-272014-07-141679
Adam Kulczycki82012-10-112014-06-291694
Wojciech Musiał72012-07-152014-07-141679
Witold Krawczyk72012-11-072014-07-301663
Robert Król72012-08-082013-06-012087
Krzysztof Wroński62012-07-152013-05-212098
Marcin Nagórski62012-08-282012-08-142378
Adam Tkaczewski62012-08-282014-06-121711
Waldemar Górniewski62012-08-092012-09-102351
Mirosław Kocot62012-07-152014-07-281665
Marek Huchel62012-10-112014-07-301663
Sebastian Ćwik62012-08-082014-06-271696
Grzegorz Otworowski52012-09-032014-07-191674
Dariusz Michalski52012-07-092013-05-182101
Mieczysław Siuciak52012-08-302014-08-071655
Rafał Tkaczewski52012-07-272013-07-232035
Arkadiusz Sobieraj52012-10-262014-07-191674
Andrzej Ziajka52012-07-272013-05-262093
Piotr Skórski52012-08-082013-05-212098
Łukasz Ćwik42012-07-272012-09-302331
Jerzy Kempski42012-08-082012-09-222339
Stanisław Górecki42012-08-282012-08-312361
Przemysław Wigłasz42012-07-152012-08-312361
Dariusz Sośnierz42012-08-302014-08-071655
Mariusz Palka42012-08-082013-05-312088
Piotr Mądry42012-08-082014-06-261697
Marek Rusinek42012-08-092012-09-102351
Krystian Luksa42012-08-082014-08-071655
Eugeniusz Frank42013-09-272014-07-111682
Klaudiusz Czarniak42012-07-272012-08-032389
Grzegorz Rygioł32012-10-262013-06-282060
Jacek Bocian32012-10-112011-10-102687
Dariusz Nowakowski32012-07-272013-10-031963
Jarosław Giejc 32012-09-032012-09-062355
Marek Podłowski32012-08-122012-10-152316
Tomasz Miczkowski32013-06-022013-09-051991
Wiesław Kowalczyk32012-08-082012-06-192434
Wiesław Toniak32012-11-072014-06-291694
Leszek Grzomba 32012-11-072013-09-051991
Marcin Niewczas32013-08-102014-06-291694
Damian Tokarz32012-08-08
Michał Bijan22012-07-272013-08-272000
Ireneusz Wroński22012-11-072013-08-212006
Grzegorz Nowakowski22012-08-082013-09-031993
Chris Huang22013-08-102013-07-232035
Jakub Kapuścik22013-08-102013-08-272000
Andrzej Duch22012-07-272012-09-052356
Marcin Piskorski22012-09-032012-10-152316
Usunięty22012-08-282013-09-031993
Adam Knieć22012-11-072014-07-281665
Tomasz Pol22013-09-022014-08-071655
Piotr Klepacki12012-08-122012-07-262397
Mirosław Sobczak12013-09-022012-06-052448
Andrzej Rosół12012-10-112013-09-081988
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu