KORTY GISZOWIEC KATOWICE
Katowice ul.Pszczyńska 10 obok centrali Getin Bank (mapka) tel.663-913-111.
Rekreacja, turnieje i liga amatorska, treningi indywidualne, szkółka dla dzieci. Nawierzchnia ziemna, osiem kortów, dwa oświetlone. Zapraszamy !!

Select language
Germany  Polish
Stop translation
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora
Pomoc
Klub
Zawodnik
Wieści klubowe
2012-05-15
Zgłoszenia
Rezerwacje
Mecze
Challenge
2012-06-25
ELO Open
2014-08-07
Grand Prix 2012
2012-10-08
Test
2018-03-09
Liga letnia 2014
2017-11-29
Turnieje zakończone
PATRYK STUCHLIK MISTRZEM GP ATŚ 2018
II PAWEŁ PILŚNIAK , III ARKADIUSZ PASTUSZKA

TO JEST BANER

Zawodnicy z zaległymi meczami opóźniający rozgrywki
ZawodnikMeczyNajbliższy terminOstani mecz /
Dni temu
Sławomir Głębowicz112012-07-092014-07-141562
Roman Nowacki92012-07-272014-07-141562
Adam Kulczycki82012-10-112014-06-291577
Wojciech Musiał72012-07-152014-07-141562
Witold Krawczyk72012-11-072014-07-301546
Robert Król72012-08-082013-06-011970
Sebastian Ćwik62012-08-082014-06-271579
Krzysztof Wroński62012-07-152013-05-211981
Marcin Nagórski62012-08-282012-08-142261
Adam Tkaczewski62012-08-282014-06-121594
Waldemar Górniewski62012-08-092012-09-102234
Mirosław Kocot62012-07-152014-07-281548
Marek Huchel62012-10-112014-07-301546
Piotr Skórski52012-08-082013-05-211981
Grzegorz Otworowski52012-09-032014-07-191557
Dariusz Michalski52012-07-092013-05-181984
Mieczysław Siuciak52012-08-302014-08-071538
Rafał Tkaczewski52012-07-272013-07-231918
Arkadiusz Sobieraj52012-10-262014-07-191557
Andrzej Ziajka52012-07-272013-05-261976
Łukasz Ćwik42012-07-272012-09-302214
Jerzy Kempski42012-08-082012-09-222222
Stanisław Górecki42012-08-282012-08-312244
Przemysław Wigłasz42012-07-152012-08-312244
Dariusz Sośnierz42012-08-302014-08-071538
Mariusz Palka42012-08-082013-05-311971
Piotr Mądry42012-08-082014-06-261580
Marek Rusinek42012-08-092012-09-102234
Krystian Luksa42012-08-082014-08-071538
Eugeniusz Frank42013-09-272014-07-111565
Klaudiusz Czarniak42012-07-272012-08-032272
Damian Tokarz32012-08-08
Grzegorz Rygioł32012-10-262013-06-281943
Jacek Bocian32012-10-112011-10-102570
Dariusz Nowakowski32012-07-272013-10-031846
Jarosław Giejc 32012-09-032012-09-062238
Marek Podłowski32012-08-122012-10-152199
Tomasz Miczkowski32013-06-022013-09-051874
Wiesław Kowalczyk32012-08-082012-06-192317
Wiesław Toniak32012-11-072014-06-291577
Leszek Grzomba 32012-11-072013-09-051874
Marcin Niewczas32013-08-102014-06-291577
Adam Knieć22012-11-072014-07-281548
Tomasz Pol22013-09-022014-08-071538
Michał Bijan22012-07-272013-08-271883
Ireneusz Wroński22012-11-072013-08-211889
Grzegorz Nowakowski22012-08-082013-09-031876
Chris Huang22013-08-102013-07-231918
Jakub Kapuścik22013-08-102013-08-271883
Andrzej Duch22012-07-272012-09-052239
Marcin Piskorski22012-09-032012-10-152199
Usunięty22012-08-282013-09-031876
Piotr Klepacki12012-08-122012-07-262280
Mirosław Sobczak12013-09-022012-06-052331
Andrzej Rosół12012-10-112013-09-081871
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu