KORTY GISZOWIEC KATOWICE
Katowice ul.Pszczyńska 10 obok centrali Getin Bank (mapka) tel.663-913-111.
Rekreacja, turnieje i liga amatorska, treningi indywidualne, szkółka dla dzieci. Nawierzchnia ziemna, osiem kortów, dwa oświetlone. Zapraszamy !!

Select language
Germany  Polish
Stop translation
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora
Pomoc
Klub
Zawodnik
Wieści klubowe
2012-05-15
Zgłoszenia
Rezerwacje
Mecze
Challenge
2012-06-25
ELO Open
2014-08-07
Grand Prix 2012
2012-10-08
Test
2018-03-09
Liga letnia 2014
2017-11-29
Turnieje zakończone
27.07 - TURNIEJ DEBLOWY ZE ZMIANĄ PARTNERA
Sport Park Budowlani Katowice
każdy gra cztery mecze każdy z innym partnerem

TO JEST BANER

Zawodnicy z zaległymi meczami opóźniający rozgrywki
ZawodnikMeczyNajbliższy terminOstani mecz /
Dni temu
Sławomir Głębowicz112012-07-092014-07-141833
Roman Nowacki92012-07-272014-07-141833
Adam Kulczycki82012-10-112014-06-291848
Witold Krawczyk72012-11-072014-07-301817
Robert Król72012-08-082013-06-012241
Wojciech Musiał72012-07-152014-07-141833
Adam Tkaczewski62012-08-282014-06-121865
Waldemar Górniewski62012-08-092012-09-102505
Mirosław Kocot62012-07-152014-07-281819
Marek Huchel62012-10-112014-07-301817
Sebastian Ćwik62012-08-082014-06-271850
Krzysztof Wroński62012-07-152013-05-212252
Marcin Nagórski62012-08-282012-08-142532
Mieczysław Siuciak52012-08-302014-08-071809
Rafał Tkaczewski52012-07-272013-07-232189
Arkadiusz Sobieraj52012-10-262014-07-191828
Andrzej Ziajka52012-07-272013-05-262247
Piotr Skórski52012-08-082013-05-212252
Grzegorz Otworowski52012-09-032014-07-191828
Dariusz Michalski52012-07-092013-05-182255
Przemysław Wigłasz42012-07-152012-08-312515
Dariusz Sośnierz42012-08-302014-08-071809
Mariusz Palka42012-08-082013-05-312242
Piotr Mądry42012-08-082014-06-261851
Marek Rusinek42012-08-092012-09-102505
Krystian Luksa42012-08-082014-08-071809
Eugeniusz Frank42013-09-272014-07-111836
Klaudiusz Czarniak42012-07-272012-08-032543
Łukasz Ćwik42012-07-272012-09-302485
Jerzy Kempski42012-08-082012-09-222493
Stanisław Górecki42012-08-282012-08-312515
Marek Podłowski32012-08-122012-10-152470
Tomasz Miczkowski32013-06-022013-09-052145
Wiesław Kowalczyk32012-08-082012-06-192588
Wiesław Toniak32012-11-072014-06-291848
Leszek Grzomba 32012-11-072013-09-052145
Marcin Niewczas32013-08-102014-06-291848
Damian Tokarz32012-08-08
Grzegorz Rygioł32012-10-262013-06-282214
Jacek Bocian32012-10-112011-10-102841
Dariusz Nowakowski32012-07-272013-10-032117
Jarosław Giejc 32012-09-032012-09-062509
Chris Huang22013-08-102013-07-232189
Jakub Kapuścik22013-08-102013-08-272154
Andrzej Duch22012-07-272012-09-052510
Marcin Piskorski22012-09-032012-10-152470
Usunięty22012-08-282013-09-032147
Adam Knieć22012-11-072014-07-281819
Tomasz Pol22013-09-022014-08-071809
Michał Bijan22012-07-272013-08-272154
Ireneusz Wroński22012-11-072013-08-212160
Grzegorz Nowakowski22012-08-082013-09-032147
Mirosław Sobczak12013-09-022012-06-052602
Andrzej Rosół12012-10-112013-09-082142
Piotr Klepacki12012-08-122012-07-262551
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu