KORTY GISZOWIEC KATOWICE
Katowice ul.Pszczyńska 10 obok centrali Getin Bank (mapka) tel.663-913-111.
Rekreacja, turnieje i liga amatorska, treningi indywidualne, szkółka dla dzieci. Nawierzchnia ziemna, osiem kortów, dwa oświetlone. Zapraszamy !!

Select language
Germany  Polish
Stop translation
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora
Pomoc
Klub
Zawodnik
Wieści klubowe
2012-05-15
Zgłoszenia
Rezerwacje
Mecze
Challenge
2012-06-25
ELO Open
2014-08-07
Grand Prix 2012
2012-10-08
Liga letnia 2014
2017-11-29
Turnieje zakończone

TO JEST BANER

Zawodnicy z zaległymi meczami opóźniający rozgrywki
ZawodnikMeczyNajbliższy terminOstani mecz /
Dni temu
Sławomir Głębowicz112012-07-092014-07-141316
Roman Nowacki92012-07-272014-07-141316
Adam Kulczycki82012-10-112014-06-291331
Wojciech Musiał72012-07-152014-07-141316
Witold Krawczyk72012-11-072014-07-301300
Robert Król72012-08-082013-06-011724
Marcin Nagórski62012-08-282012-08-142015
Adam Tkaczewski62012-08-282014-06-121348
Waldemar Górniewski62012-08-092012-09-101988
Mirosław Kocot62012-07-152014-07-281302
Marek Huchel62012-10-112014-07-301300
Sebastian Ćwik62012-08-082014-06-271333
Krzysztof Wroński62012-07-152013-05-211735
Grzegorz Otworowski52012-09-032014-07-191311
Dariusz Michalski52012-07-092013-05-181738
Mieczysław Siuciak52012-08-302014-08-071292
Rafał Tkaczewski52012-07-272013-07-231672
Arkadiusz Sobieraj52012-10-262014-07-191311
Andrzej Ziajka52012-07-272013-05-261730
Piotr Skórski52012-08-082013-05-211735
Jerzy Kempski42012-08-082012-09-221976
Stanisław Górecki42012-08-282012-08-311998
Przemysław Wigłasz42012-07-152012-08-311998
Dariusz Sośnierz42012-08-302014-08-071292
Mariusz Palka42012-08-082013-05-311725
Piotr Mądry42012-08-082014-06-261334
Marek Rusinek42012-08-092012-09-101988
Krystian Luksa42012-08-082014-08-071292
Klaudiusz Czarniak42012-07-272012-08-032026
Eugeniusz Frank42013-09-272014-07-111319
Łukasz Ćwik42012-07-272012-09-301968
Dariusz Nowakowski32012-07-272013-10-031600
Jacek Bocian32012-10-112011-10-102324
Jarosław Giejc 32012-09-032012-09-061992
Marek Podłowski32012-08-122012-10-151953
Tomasz Miczkowski32013-06-022013-09-051628
Wiesław Kowalczyk32012-08-082012-06-192071
Wiesław Toniak32012-11-072014-06-291331
Leszek Grzomba 32012-11-072013-09-051628
Marcin Niewczas32013-08-102014-06-291331
Damian Tokarz32012-08-08
Grzegorz Rygioł32012-10-262013-06-281697
Ireneusz Wroński22012-11-072013-08-211643
Grzegorz Nowakowski22012-08-082013-09-031630
Chris Huang22013-08-102013-07-231672
Jakub Kapuścik22013-08-102013-08-271637
Andrzej Duch22012-07-272012-09-051993
Marcin Piskorski22012-09-032012-10-151953
Mateusz Ramadan22012-08-282013-09-031630
Adam Knieć22012-11-072014-07-281302
Tomasz Pol22013-09-022014-08-071292
Michał Bijan22012-07-272013-08-271637
Piotr Klepacki12012-08-122012-07-262034
Mirosław Sobczak12013-09-022012-06-052085
Andrzej Rosół12012-10-112013-09-081625
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu