KORTY GISZOWIEC KATOWICE
Katowice ul.Pszczyńska 10 obok centrali Getin Bank (mapka) tel.663-913-111.
Rekreacja, turnieje i liga amatorska, treningi indywidualne, szkółka dla dzieci. Nawierzchnia ziemna, osiem kortów, dwa oświetlone. Zapraszamy !!

Select language
Germany  Polish
Stop translation
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora
Pomoc
Klub
Zawodnik
Wieści klubowe
2012-05-15
Zgłoszenia
Rezerwacje
Mecze
Challenge
2012-06-25
ELO Open
2014-08-07
Grand Prix 2012
2012-10-08
Test
2018-03-09
Liga letnia 2014
2017-11-29
Turnieje zakończone
PATRYK STUCHLIK MISTRZEM GP ATŚ 2018
II PAWEŁ PILŚNIAK , III ARKADIUSZ PASTUSZKA

TO JEST BANER

Zawodnicy z zaległymi meczami opóźniający rozgrywki
ZawodnikMeczyNajbliższy terminOstani mecz /
Dni temu
Sławomir Głębowicz112012-07-092014-07-141612
Roman Nowacki92012-07-272014-07-141612
Adam Kulczycki82012-10-112014-06-291627
Wojciech Musiał72012-07-152014-07-141612
Witold Krawczyk72012-11-072014-07-301596
Robert Król72012-08-082013-06-012020
Adam Tkaczewski62012-08-282014-06-121644
Waldemar Górniewski62012-08-092012-09-102284
Mirosław Kocot62012-07-152014-07-281598
Marek Huchel62012-10-112014-07-301596
Sebastian Ćwik62012-08-082014-06-271629
Krzysztof Wroński62012-07-152013-05-212031
Marcin Nagórski62012-08-282012-08-142311
Dariusz Michalski52012-07-092013-05-182034
Mieczysław Siuciak52012-08-302014-08-071588
Rafał Tkaczewski52012-07-272013-07-231968
Arkadiusz Sobieraj52012-10-262014-07-191607
Andrzej Ziajka52012-07-272013-05-262026
Piotr Skórski52012-08-082013-05-212031
Grzegorz Otworowski52012-09-032014-07-191607
Stanisław Górecki42012-08-282012-08-312294
Przemysław Wigłasz42012-07-152012-08-312294
Dariusz Sośnierz42012-08-302014-08-071588
Mariusz Palka42012-08-082013-05-312021
Piotr Mądry42012-08-082014-06-261630
Marek Rusinek42012-08-092012-09-102284
Krystian Luksa42012-08-082014-08-071588
Eugeniusz Frank42013-09-272014-07-111615
Klaudiusz Czarniak42012-07-272012-08-032322
Łukasz Ćwik42012-07-272012-09-302264
Jerzy Kempski42012-08-082012-09-222272
Jarosław Giejc 32012-09-032012-09-062288
Marek Podłowski32012-08-122012-10-152249
Tomasz Miczkowski32013-06-022013-09-051924
Wiesław Kowalczyk32012-08-082012-06-192367
Wiesław Toniak32012-11-072014-06-291627
Leszek Grzomba 32012-11-072013-09-051924
Marcin Niewczas32013-08-102014-06-291627
Damian Tokarz32012-08-08
Grzegorz Rygioł32012-10-262013-06-281993
Jacek Bocian32012-10-112011-10-102620
Dariusz Nowakowski32012-07-272013-10-031896
Grzegorz Nowakowski22012-08-082013-09-031926
Chris Huang22013-08-102013-07-231968
Jakub Kapuścik22013-08-102013-08-271933
Andrzej Duch22012-07-272012-09-052289
Marcin Piskorski22012-09-032012-10-152249
Usunięty22012-08-282013-09-031926
Adam Knieć22012-11-072014-07-281598
Tomasz Pol22013-09-022014-08-071588
Michał Bijan22012-07-272013-08-271933
Ireneusz Wroński22012-11-072013-08-211939
Piotr Klepacki12012-08-122012-07-262330
Mirosław Sobczak12013-09-022012-06-052381
Andrzej Rosół12012-10-112013-09-081921
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu