KORTY GISZOWIEC KATOWICE
Katowice ul.Pszczyńska 10 obok centrali Getin Bank (mapka) tel.663-913-111.
Rekreacja, turnieje i liga amatorska, treningi indywidualne, szkółka dla dzieci. Nawierzchnia ziemna, osiem kortów, dwa oświetlone. Zapraszamy !!

Select language
Germany  Polish
Stop translation
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora
Pomoc
Klub
Zawodnik
Wieści klubowe
2012-05-15
Zgłoszenia
Rezerwacje
Mecze
Challenge
2012-06-25
ELO Open
2014-08-07
Grand Prix 2012
2012-10-08
Test
2018-03-09
Liga letnia 2014
2017-11-29
Turnieje zakończone

TO JEST BANER

Zawodnicy z zaległymi meczami opóźniający rozgrywki
ZawodnikMeczyNajbliższy terminOstani mecz /
Dni temu
Sławomir Głębowicz112012-07-092014-07-141437
Roman Nowacki92012-07-272014-07-141437
Adam Kulczycki82012-10-112014-06-291452
Wojciech Musiał72012-07-152014-07-141437
Witold Krawczyk72012-11-072014-07-301421
Robert Król72012-08-082013-06-011845
Marek Huchel62012-10-112014-07-301421
Sebastian Ćwik62012-08-082014-06-271454
Krzysztof Wroński62012-07-152013-05-211856
Marcin Nagórski62012-08-282012-08-142136
Adam Tkaczewski62012-08-282014-06-121469
Waldemar Górniewski62012-08-092012-09-102109
Mirosław Kocot62012-07-152014-07-281423
Piotr Skórski52012-08-082013-05-211856
Grzegorz Otworowski52012-09-032014-07-191432
Dariusz Michalski52012-07-092013-05-181859
Mieczysław Siuciak52012-08-302014-08-071413
Rafał Tkaczewski52012-07-272013-07-231793
Arkadiusz Sobieraj52012-10-262014-07-191432
Andrzej Ziajka52012-07-272013-05-261851
Eugeniusz Frank42013-09-272014-07-111440
Klaudiusz Czarniak42012-07-272012-08-032147
Łukasz Ćwik42012-07-272012-09-302089
Jerzy Kempski42012-08-082012-09-222097
Stanisław Górecki42012-08-282012-08-312119
Przemysław Wigłasz42012-07-152012-08-312119
Dariusz Sośnierz42012-08-302014-08-071413
Mariusz Palka42012-08-082013-05-311846
Piotr Mądry42012-08-082014-06-261455
Marek Rusinek42012-08-092012-09-102109
Krystian Luksa42012-08-082014-08-071413
Damian Tokarz32012-08-08
Grzegorz Rygioł32012-10-262013-06-281818
Jacek Bocian32012-10-112011-10-102445
Dariusz Nowakowski32012-07-272013-10-031721
Jarosław Giejc 32012-09-032012-09-062113
Marek Podłowski32012-08-122012-10-152074
Tomasz Miczkowski32013-06-022013-09-051749
Wiesław Kowalczyk32012-08-082012-06-192192
Wiesław Toniak32012-11-072014-06-291452
Leszek Grzomba 32012-11-072013-09-051749
Marcin Niewczas32013-08-102014-06-291452
Adam Knieć22012-11-072014-07-281423
Tomasz Pol22013-09-022014-08-071413
Michał Bijan22012-07-272013-08-271758
Ireneusz Wroński22012-11-072013-08-211764
Grzegorz Nowakowski22012-08-082013-09-031751
Chris Huang22013-08-102013-07-231793
Jakub Kapuścik22013-08-102013-08-271758
Andrzej Duch22012-07-272012-09-052114
Marcin Piskorski22012-09-032012-10-152074
Usunięty22012-08-282013-09-031751
Andrzej Rosół12012-10-112013-09-081746
Piotr Klepacki12012-08-122012-07-262155
Mirosław Sobczak12013-09-022012-06-052206
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu