KORTY GISZOWIEC KATOWICE
Katowice ul.Pszczyńska 10 obok centrali Getin Bank (mapka) tel.663-913-111.
Rekreacja, turnieje i liga amatorska, treningi indywidualne, szkółka dla dzieci. Nawierzchnia ziemna, osiem kortów, dwa oświetlone. Zapraszamy !!

Select language
Germany  Polish
Stop translation
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora
Pomoc
Klub
Zawodnik
Wieści klubowe
2012-05-15
Zgłoszenia
Rezerwacje
Mecze
Challenge
2012-06-25
ELO Open
2014-08-07
Grand Prix 2012
2012-10-08
Test
2018-03-09
Liga letnia 2014
2017-11-29
Turnieje zakończone

TO JEST BANER

 
#  2012-05-15    Turnieje eliminacyjne Grand Prix ATŚ
 GRAND PRIX AMATORSKIEGO TENISA ŚLĄSKIEGO 
KORTY GISZOWIEC SOBOTA 26 MAJA GODZ 12:00
W niedzielę 13 maja na naszych kortach odbył się amatorski turniej tenisowy cyklu Grand Prix ATŚ. Turniej zdominował Wojtek Wrona. Jedynie Rafał Tkaczewski stawiał mu zacięty opór ale ostatecznie nie urwał seta. Miejsca premiowane awansem do turnieju finałowego zajęli jeszcze Marek Huchel i Marek Podłowski.
Kolejny turniej eliminacyjny odbędzie się 26 maja o godz 12, a 2 czerwca pierwszy turniej finałowy. Zgłoszenia do turnieju eliminacyjnego bezpośrednio na formularzu, telefonicznie 663-913-111 lub osobiście. Turnieje cyklu Grand Prix ATŚ odbywać się będą na naszych kortach w soboty co dwa/trzy tygodnie.
Turnieje Grand Prix ATŚ rozgrywane są w formule gwarantującej uczestnikom rozegranie czterech skróconych meczy w jednym turnieju (min 4 godziny na korcie) z przeciwnikami o podobnej sile gry. Promocyjne wpisowe na turniej 30 zł.
Regulamin rozgrywek Grand Prix ATŚ oraz harmonogram turniejów znajdują się na stronie Amatorskiego Tenisa Śląskiego. Zainteresowanych udziałem w Grand Prix ATŚ prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz zgłaszania się do turniejów.
#  2012-05-13    Grand Prix Turniej 1

Drabinka turnieju 1 już wygenerowana. Uwzględniono 30 zawodników wg rankingu ELO. Zawodnicy, którzy nie załapali się do drabinki, ci którzy odpadną w pierwszej rundzie oraz nowi zawodnicy będą startować w turnieju pocieszenia. Drabinka turnieju pocieszenia będzie wygenerowana za 2 tygodnie.

#  2012-04-26    Sezon letni 2012 - zaczynamy
KOLEJNY SEZON SZCZĘŚLIWE PRZED NAMI.
KORTY POWINNY BYĆ OTWARTE 28.04. ZAPRASZAMY !!
LIGA LETNIA 2012
Pierwsze kojarzenia już 7 maja. Na liście startowej są wszyscy zawodnicy, którzy rozegrali w zeszłym sezonie co najmniej 5 meczy ligowych. Jeśli chcesz dołączyć do ligi wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Regulamin ligi jak w poprzednim sezonie. W maju i czerwcu kojarzenia będę generowane co 10 dni, a w lipcu i sierpniu co 14 dni.
GRAND PRIX 2012
Drabinka pierwszego turnieju dostępna będzie 7 maja. Na liście startowej turniejów są automatycznie wszyscy zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie rozegrali co najmniej trzy mecze turniejowe. Pozostali oraz nowi zawodnicy proszeni są o zgłoszenie udziału na formularzu.
Regulamin Grand Prix jak w poprzednim sezonie. Będziemy jednak bezwzględnie wpisywać walkowery przeterminowanym meczom blokującym drabinki turniejowe.
 GRAND PRIX AMATORSKIEGO TENISA ŚLĄSKIEGO 
Jesteśmy współorganizatorem rozgrywek Grand Prix Amatorskiego Tenisa Śląskiego. Najbliższe turnieje zaplanowane na naszych kortach odbędą się 12 maja oraz 2 i 23 czerwca. Pierwszy turniej cyklu Grand Prix ATŚ odbędzie się na kortach ProTen w niedzielę 29.04.
Turnieje Grand Prix ATŚ rozgrywane są w nowatorskiej formule gwarantującej uczestnikom rozegranie czterech skróconych meczy w jednym turnieju (min 4 godziny na korcie) z przeciwnikami o podobnej sile gry. Wpisowe na turniej wynosi 40 zł.
Regulamin rozgrywek Grand Prix ATŚ oraz harmonogram turniejów znajdują się na stronie Amatorskiego Tenisa Śląskiego. Zainteresowanych udziałem w Grand Prix ATŚ prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz zgłaszania się do turniejów.
#  2011-10-06    Grzegorz Rygioł nowym liderem rankingu ELO
GRZEGORZ RYGIOŁ NOWY LIDEREM RANKINGU ELO
I stało się... po czterech latach panowania Jacka Bociana mamy nowego lidera rankingu ELO. Sukces Grzegorza powinien być dla nas inspiracją - podobnie jak zdecydowana większość z nas nigdy nie uprawiał tenisa na poziomie zawodniczym, jest samoukiem, gra zaledwie od kilku lat, a świetny bilans 57 zwycięstw i tylko 2 porażki zawdzięcza determinacji, cierpliwości i wierze w siebie na korcie.
Korty wciąż czynne. Do zagrania jeszcze sporo meczy. Dzień już krótki, ale może sie uda... zapowiadają dobrą pogodę na drugą połowę października. Zapraszamy do gry !!
#  2011-09-01    Pourlopowe zaległości

Zapowiada się piękny wrzesień z idealnymi warunkami do gry !! Do nadrobienia sporo pourlopowych zaległości. Przypominamy, że w Lidze zawodnicy, którzy mają trzy nierozegrane mecze ligowe automatycznie pauzują. Co tydzień w poniedziałki (od 5 września) będziemy "udrażniać" rozgrywki Grand Prix wpisując walkowery lub krecze dla wszystkich meczy po terminie blokujących turnieje.

 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu